» »

 Кредит сімейний в КредитМаркет грн.
Послуги Кредит сімейний від КредитМаркет !!! Нове, Сихівський район
Бажаєте отримати більш значну суму кредиту готівкою? Порука членів Вашої родини зможе збільшити суму кредиту до 100 000 грн. Кредит надається без застави, умови по кредиту суттєво вигідніші, ніж у стандартного кредиту готівкою. Кредит для сімейних пар, батьків з дорослими дітьми. Погашення кредиту відбувається на простих та прозорих умовах, без прихованих комісій та відсотків.

Кредит «Сімейний» в КредитМаркет можна взяти на будь-які цілі: будівництво або ремонт, відпустка або святкування весілля, навчання, купівлю або ремонт побутової техніки, меблів та на інші сімейні потреби. Гроші в кредит - зручна альтернатива тривалому накопиченню грошових коштів, швидкий та простий спосіб вирішення фінансових питань.

Рекомендуємо залишити заявку онлайн і наш кредитний експерт зв'яжеться з Вами протягом кількох годин: надасть кваліфіковану консультацію по кредитному продукту "Сімейний", допоможе обрати оптимальні умови кредитування з урахуванням Ваших фінансових можливостей. Після підтвердження рішення про видачу кредиту Вам залишається лише прийти з необхідними документами в будь-яке з відділень КредитМаркет і забрати гроші.

Контактна особа: КредитМаркет
  0674654155 
 м. Львів, Сихівський район, Львів, Вул.Сихівська, 28
Послуги | Фінансові послуги | Просмотров: 62 | Дата: 21.11.2018 | Розміщено до: Актуально до 02.12.2019
Свіже оголошення
7200 грн.

Львів, вул.Під Дубом 7б

Детальніше »

Контакти
Ім’я *:
E-mail *:
Тема *:
Лист *: